13 kwietnia 2024, sobota

Wygraj z Alzheimerem. Dale Bredesen

|

Error!
No 'inofontresizer_widget' widget registered in this installation.

Z badań wynika, że za 15 lat w Polsce będzie ponad milion osób chorych na alzheimera. Obecnie problem ten dotyczy 400 tysięcy ludzi w naszym kraju.

Choroba Alzheimera budzi w nas grozę ze względu na swoje okrucieństwo. Osoby nią dotknięte powoli są pozbawiane wspomnień, samodzielności, jasności umysłu. Alzheimer terroryzuje zarówno chorych, jak i ich najbliższych.

Fot.  Simon Wijers


Zaproponowany przez dr. Dale’a Bredesena w książce Wygraj z alzheimerem program „naprawczy”, pozwala usystematyzować proces leczenia i skutecznie walczyć z pogarszającą się sprawnością umysłową. Z grupy pierwszych 10 osób stosujących się do programu, u 9 wykazano znaczącą poprawę już w 3 do 6 miesięcy po jego rozpoczęciu. Według wielu pacjentów eksperymentalny program Bredesena odwrócił u nich bieg choroby i pozwolił na normalne życie!

ReCODE to spersonalizowany i kompleksowy program, który daje nadzieję na opracowanie skuteczniejszej drogi leczenia. (…) Książka "Wygraj z alzheimerem" zainteresuje naukowców oraz lekarzy, chorych oraz ich opiekunów - Zbigniew Tomczak, Polskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera

SJ
Więcej artykułów z kategorii |

Dodaj komentarz