fbpx
8 grudnia 2019, niedziela

Warszawa

Prognoza 8 grudnia 2019
dzień
 

Częsciowo słonecznie, przelotne deszcze
8°C
Wiatr w porywach: 9 m/s
noc
 

Przelotny deszcz
5°C
Wiatr w porywach: 6 m/s
 

"Jak nie my, to kto" z Grand Prix

|

Juwenalia III Wieku w Warszawie to największy w Polsce  interdyscyplinarny festiwal artystyczny seniorów . Organizowany jest przez Fundację AVE z Warszawy . Pomysłodawcą imprezy jest jej prezes Bartłomiej Włodkowski , który podkreśla, „że sztuka i kultura potrafią zamienić jesień życia w twórczą wiosnę i są znakomitą propozycją dla każdego, niezależnie od wieku”.

W okresie od 25-26 listopada 2019 r odbyły się już dwunaste Juwenalia. Na deskach Teatru Palladium i Klubu Hybrydy zaprezentowało się 51 grup artystycznych , które rywalizowały w kategoriach – muzyka, teatr i taniec. Występy seniorów były oceniane przez  jury , w skład którego wchodziły autorytety artystyczne z danej kategorii.

Wspaniała informacja dotarła do naszej redakcji od Pani Teresa Marciniak

Nasz zespół taneczny "Jak nie my, to kto" działa od kilku lat ! Składa się z seniorek i seniorów reprezentujących Stowarzyszenie "Radość Trzeciego Wieku"w Mińsku Mazowieckim". Mamy już liczne sukcesy (Włocławek 2018 I miejsce, Siedlce również ). A ostatni sukces to Grand Prix na XII Juwenaliach w Warszawie!(rok temu zajęliśmy tam III miejsce i wyróżnienie w kategorii "Teatr tańca".Obecnie pracujemy nad nowymi projektami i cieszymy się z tego , co osiągamy , a przy tym świetnie się bawimy!

Serdecznie pozdrawiam"Seniorów juniorów" !

SJ
Więcej artykułów z kategorii |

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann