15 czerwca 2024, sobota

"Jak nie my, to kto" z Grand Prix

|

Error!
No 'inofontresizer_widget' widget registered in this installation.

Juwenalia III Wieku w Warszawie to największy w Polsce  interdyscyplinarny festiwal artystyczny seniorów . Organizowany jest przez Fundację AVE z Warszawy . Pomysłodawcą imprezy jest jej prezes Bartłomiej Włodkowski , który podkreśla, „że sztuka i kultura potrafią zamienić jesień życia w twórczą wiosnę i są znakomitą propozycją dla każdego, niezależnie od wieku”.

W okresie od 25-26 listopada 2019 r odbyły się już dwunaste Juwenalia. Na deskach Teatru Palladium i Klubu Hybrydy zaprezentowało się 51 grup artystycznych , które rywalizowały w kategoriach – muzyka, teatr i taniec. Występy seniorów były oceniane przez  jury , w skład którego wchodziły autorytety artystyczne z danej kategorii.

Wspaniała informacja dotarła do naszej redakcji od Pani Teresa Marciniak

Nasz zespół taneczny "Jak nie my, to kto" działa od kilku lat ! Składa się z seniorek i seniorów reprezentujących Stowarzyszenie "Radość Trzeciego Wieku"w Mińsku Mazowieckim". Mamy już liczne sukcesy (Włocławek 2018 I miejsce, Siedlce również ). A ostatni sukces to Grand Prix na XII Juwenaliach w Warszawie!(rok temu zajęliśmy tam III miejsce i wyróżnienie w kategorii "Teatr tańca".Obecnie pracujemy nad nowymi projektami i cieszymy się z tego , co osiągamy , a przy tym świetnie się bawimy!

Serdecznie pozdrawiam"Seniorów juniorów" !

SJ
Więcej artykułów z kategorii |

Dodaj komentarz