24 lipca 2024, środa

12 czerwca 2020 18:00

Muzyka bez granic SIECIOWANIE DŹWIĘKIEM

Stary Rynek 13, Mława, Polska

Muzyka bez granic SIECIOWANIE DŹWIĘKIEM z udziałem Pawła Szymańskiego

Podczas koncertu " Muzyka bez granic " pojawi się wiele muzycznych smaczków i  dawka starego dobrego bluesa. Dlatego osoby, które dołączą do wspólnego oglądania z pewnością tego nie pożałują. 

Muzyk wykona utwory ze swojej najnowszej płyty „Pozdrowienie z Milagro”, która ukazała się w marcu 2020 r. Warto dodać, że Paweł Szymański zagra na gitarze akustycznej, ale również rezofonicznej, dwustrunowej i harmonijce ustnej.

Nie można tego przegapić !

Oglądaj na:

  • stronie Miejskiego Domu Kultury
  • oraz FB fan page’u
  • i kanale YouTube instytucji

Link do całego koncert KLIKNIJ

Link odsyłający do wydarzenia będzie można również znaleźć na stronie partnerów projektu oraz portali internetowych, stacji telewizyjnych i rozgłośni radiowych, które objęły patronat medialny nad koncertami online.

Cykl koncertów online „Muzyka bez granic SIECIOWANIE DŹWIĘKIEM” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”. Celem jest wsparcie upowszechniania dorobku kultury w internecie w czasie pandemii koronawirusa.

Wszystkie wydarzenia organizowane przez Miejski Dom Kultury odbywają się pod patronatem Burmistrza Miasta Mława.

To nie koniec!

12 czerwca to początek cyklu koncertów online. W ramach zadania „ Muzyka bez granic SIECIOWANIE DŹWIĘKIEM ” zaprezentowany zostanie dorobek tuzów muzyki klasycznej i jazzu, ale również twórczość artystów wykonujących piosenkę literacką, kabaretową, bluesa czy muzykę ludową.

Kiedy?

12 czerwca 2020 o godz. 18:00

Gdzie?

Miejski Dom Kultury
Stary Rynek 13
, Mława

Telefon: 23 654 35 85 E-Mail: sekretariat@mdkmlawa.com
WWW: https://mdkmlawa.com/