24 czerwca 2024, poniedziałek

24 lipca 2020 18:00

Wydarzenie online - Muzyczny Teatr Słuchaj Uchem

Stary Rynek 13, Mława, Polska

Wydarzenie online - Muzyczny Teatr Słuchaj Uchem "Pójdź przez krzaki, pójdź przez błota” 
Przy dźwiękach muzyki ludowej przeniesiemy się w barwny świat dziecięcych zabaw, przypomnimy sobie dawne wyliczanki, melodie, przyśpiewki i poezję Joanny Papuzińskiej. Przed ekrany na wydarzenie online zapraszamy przede wszystkim dzieci, ale również dorosłych.
 

WYDARZENIE ONLINE ZA DARMO

Koncerty w 2020 r. mają trochę inny przebieg niż do tej pory. Z naszymi widzami "zobaczymy się" tylko wirtualnie. Brakuje nam zabaw w większym gronie, wspólnego śpiewania, ganiania, tańczenia, ale nic to!
Dookoła piękny świat, a magiczne historie mogą czekać nawet pod listkiem, czy na brzegu jeziora.
Zapraszamy więc wszystkich na muzyczną wyprawę, która pozwoli poczuć zapach lasu, strumyków, błotnistych zarośli i pełnych ziół ogrodów.Będziecie mogli wraz z nami zatańczyć, zaśpiewać i spotkać wiele magicznych postaci.
Przez bajkowy świat poprowadzi nas poezja Joanny Papuzińskiej oraz starodawne zabawy. Można się w nie bawić na świeżym powietrzu, co poprawi humor nie tylko muzykantom, ale wszystkim zaproszonym na tę szczególną wycieczkę.
Jeśli zechcecie spędzić ten czas z nami, spotkacie Złotego Jeża z jabłonkowego sadu, Baja w krasnym kaftanie, tajemnicze rusałki, tańczącego zająca i inne stworzenia.
Zapraszamy, chodźcie przez krzaki i błota, będzie zielono! -wykonawcy

Wystąpią:
Kaja Prusinowska
Janusz Prusinowski
Piotr Piszczatowski
oraz dzieci
Marysia Piszczatowska
Hania i Staś Prusinowscy

Cykl koncertów online „Muzyka bez granic SIECIOWANIE DŹWIĘKIEM” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”, którego celem jest wsparcie upowszechniania dorobku kultury w internecie w czasie pandemii koronawirusa.
Wszystkie wydarzenia organizowane przez Miejski Dom Kultury odbywają się pod patronatem Burmistrza Miasta Mława.

Kiedy?

24 lipca 2020 o godz. 18:00

Gdzie?

Miejski Dom Kultury
Stary Rynek 13
, Mława

Telefon: 23 654 35 85 E-Mail: sekretariat@mdkmlawa.com
WWW: https://mdkmlawa.com/