21 maja 2024, wtorek

8 lutego 2020 10:00

Senior kontra komputer - bezpłatne warsztaty

Weteranów 47, Radzymin, Polska

Halo, halo czy leci z nami pilot, a raczej Senior na bezpłatne warsztaty komputerowe ?:)
Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych seniorów z powiatu wołomińskiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych Seniorów na bezpłatne 2-godzinne warsztaty. Dzięki Instruktorom z Codehub.jr, będziecie mogli poznać podstawowe zagadnienia związane z obsługą komputera itp. Dzięki internetowi nie będziesz czuć się samotny. Otworzysz się na świat. Tu znajdziesz informacje z kraju i ze świata, ale przeczytasz także o wydarzeniach z rodzinnego miasta. W sieci nie brakuje poradników, sztuki, muzyki, filmów czy wiedzy specjalistycznej. To także szansa na odnowienie znajomości z dawno niewidzianymi przyjaciółmi. Do tego właśnie służą komunikatory i media społeczne. Poza tym dzięki kamerce internetowej nie tylko usłyszysz swoich rozmówców, ale także zobaczysz ich na żywo i to za darmo.

▶️Masz problemy z chodzeniem, dźwiganiem? Rób zakupy w sieci. W sklepach internetowych dostępne są te same produkty, co w stacjonarnych sklepach, a do tego często po niższych cenach. Poza tym wybrane rzeczy przywiozą Ci do domu. Nie musisz sam ich dźwigać.
▶️Dzięki internetowi nie będziesz też tracić czasu na stanie w kolejkach w banku czy na poczcie. Załóż konto internetowe i płać rachunki bez wychodzenia z domu. To także oszczędność pieniędzy, bo wiele instytucji nie pobiera opłat za przelewy. Przez internet możesz też załatwić i kontrolować swoje sprawy w urzędzie miasta, województwa czy w ZUSie. Wiele przychodni i szpitali prowadzi także elektroniczną rejestrację. Wystarczy tylko wpisać stronę internetową przychodni, wejść w zakładkę rejestracja i można się zapisać do lekarza.
▶️Planujesz podróż? Dziś wszystko znajdziesz w sieci –przewodniki, mapy, oferty biur podróży, hoteli czy sanatorium. Kupisz też bilet na pociąg czy autobus.

Specjaliści z Codehub.jr, https://www.facebook.com/codehub.jr/ pomagają zdobyć umiejętności od podstaw oraz przekazują pasję osobom w każdym wieku – od zainteresowanych nowymi technologiami uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej, po doświadczonych zawodowo specjalistów przeróżnych branży.

Zapisy za pośrednictwem e-maila: senior.srf@gmail.com
W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 536 293 858 (telefon w godzinach od 16.00 do 18.00).
▶️▶️▶️Liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztaty finansowane ze środków pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych, przekazanych na rzecz naszego Stowarzyszenia.

Kiedy?

8 lutego 2020 o godz. 10:00

Gdzie?

Stowarzyszenie "Radzymińskie Forum"
Weteranów 47
, Radzymin

Telefon: 536 293 858 E-Mail: senior.srf@gmail.com