19 czerwca 2024, środa

Weekend w Świeradowie Zdroju – zaplanuj wymarzoną Majówkę

|

Error!
No 'inofontresizer_widget' widget registered in this installation.

Weekend w Świeradowie Zdroju – zaplanuj wymarzoną Majówkę

Majówka w Świeradów-Zdrój! Tak! Nie możemy już doczekać się wysokich temperatur i słonecznych dni? Nie ma to jak zdrowy relaks na świeżym powietrzu. Warto wiedzieć, że w Górach Izerskich mamy wiele ku temu okazji. Może więc warto by tak uciec od codzienności, zmienić otoczenie i przywitać sezon urlopowy w uzdrowiskowo-turystycznej miejscowości górskiej? Majówka to czas idealny. Koniecznie sprawdźmy co ma nam do zaoferowania piękny Świeradów-Zdrój!

Jak spędzić aktywny weekend w Świeradowie Zdroju?  

Wyobraźmy sobie malownicze, górskie tereny. Ciszę i spokój. Majestatyczną przyrodę. I to niesamowite, świeże powietrze, dodające nam tak wiele energii. Zanim jednak zaczniemy planować wycieczki na terenie Gór Izerskich i okolic zainteresujmy się miejscem noclegowym, które zapewni nam komfort i optymalny wypoczynek. Świetna propozycja to hotel Świeradów Zdrój - Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort. Obiekt zlokalizowany jest w zabytkowej willi z XIX w. i niedawno został w pełni zrewitalizowany. Już się zauroczyliśmy?  

Rozeznajmy polecane trasy i dostosujmy ich trudność oraz długość do wieku i kondycji wszystkich uczestników. Na szlakach znajdziemy mnóstwo uroczych miejsc, a także atrakcji dla najmłodszych. Warto choć częściowo udać się na przykład Śladem Izerskich Tajemnic. Dzieci będą miały ogromną frajdę podczas odrysowywania tajemniczych piktogramów zlokalizowanych przy głównych atrakcjach szlaku. A może wolimy aktywny wypoczynek na jednośladach? W hotelu Cottonina można wypożyczyć rowery i udać się na single tracki. Są to wijące się między drzewami i wśród leśnych polan, specjalnie przygotowane, jednokierunkowe trasy. Mnóstwo wrażeń gwarantowane! 

Góry Izerskie zapraszają także wszystkich amatorów nordic walkingu oraz joggingu. Koniecznie sprawdźmy run tracki, czyli trasy biegowe wyznaczone w całości po terenach leśnych Zajęcznika. Oznaczone są one różnymi kolorami w zależności od ich długości. Każdy więc znajdzie coś dla siebie. Świeradów-Zdrój to również idealna miejscówka dla wielbicieli jazdy konnej czy mini golfa.  

Idealna Majówka 2023 – postaw na luksus, slow life i niezapomniane chwile... 

Niezwykły Hotel Cottonina zachwyca pod każdym względem. Obok przestronnych, ekskluzywnych pokoi goście mają do dyspozycji także basen, siłownię, jacuzzi, salę fitness, tepidarium oraz relaksacyjną strefę SPA & Wellness. Na wszystkich czeka wybitna restauracja Świeradów Zdrój Ametyst. Serwowane tutaj dania kuszą różnorodnością i wyjątkowym smakiem. Wieczorami, po długiej aktywności fizycznej, czas spędzić można w kameralnym klubie muzycznym Cotton Club zlokalizowanym w piwnicach hotelu. Zdecyduj się na atrakcyjny pakiet Weekend Majowy 2023 a ilość dodatkowych atrakcji na pewno zaskoczy Ciebie i Twoją rodzinę! Nie zwlekaj więc i rezerwuj urlop już dziś! 

Artykuł Partnera

SJ
Więcej artykułów z kategorii |

Dodaj komentarz