fbpx
5 czerwca 2023, poniedziałek

Warszawa

Prognoza 5 czerwca 2023
dzień
 

Częściowo słonecznie
24°C
Wiatr w porywach: 6 m/s
noc
 

Częściowo pochmurno
11°C
Wiatr w porywach: 5 m/s
 

Sterownik Euroster 4040 SMART

Sterownik Euroster 4040 SMARTPostęp technologii, dostępność Internetu oraz zmiany w naszym życiu i oczekiwania w stosunku, co do oferowanego produktu. To wszystko sprawiło, że powstał właśnie sterownik Euroster 4040 TXRX SMART – nasze niezawodne i jakże praktyczne urządzenie, które wzbudziło bardzo duże zainteresowanie wśród naszych Klientów. Hurtownia hydrauliczna Proterm od kilku miesięcy posiada go w swojej ofercie. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego nowoczesnego sterownika – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem! Zapraszamy!

Nowoczesny sterownik Euroster

Sterownik wzbudził bardzo duże zainteresowanie, szybko znikając z półek i stał się pożądanym produktem przez wielu Klientów, co sprawia, że jest tak wyjątkowy?

Nowoczesny, elegancki, minimalistyczny, a zarazem praktyczny te słowa najlepiej opisują to urządzenie. Regulator Euroster 4040 TXRX SMART jest produktem polskim.

Jest to bezprzewodowy regulator temperatury z możliwością sterowania nim z każdego miejsca za pomocą smartfonu czy tabletu, przeznaczony do wszystkich rodzajów urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych.

Urządzenie to posiada wbudowany moduł Wifi oraz dwukierunkową komunikację radiowa, dzięki której unikniemy zakłóceń. Posiada także informacje o nasileniu sygnału radiowego i Wifi. Sterownik wyróżnia się czytelnym panelem sterowania, który jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości a przy tym oferuje nowoczesny design i nie brak mu elegancji.

Regulator Euroster 4040 TXRX SMART, to także czytelny interfejs, przejrzysty wyświetlacz i przyciski ułożone ergonomicznie. Sterownik ten ma wiele funkcji bardzo przydatnych w użytkowaniu takich jak np.: dwa poziomy temperatury komfortową i obniżoną; można dzięki niemu poprogramować zakresy temperatur z dokładnością do 0,5h; co ważne dla ochrony wyposażono go także w blokadę za pomocą 4 cyfrowego kodu PIN; sygnalizator rozładowania temperatury; temperaturę chwilową, stała, tryb wakacyjny i wiele innych funkcji.

Gdzie korzystnie kupić regulator Euroster 4040 Smart?

Jest wiele miejsc, w których otrzymać można oryginalny sterownik Euroster 4040 Smart. Nie wszędzie jednak liczyć można na fachowe doradztwo, a także i atrakcyjne ceny. Z tych względów warto jest zdecydować się na zapoznanie się z ofertą hurtowni hydraulicznej Proterm. To bowiem właśnie tam liczyć można na konkurencyjne ceny produktów renomowanej marki Euroster, a także i szeroki wybór, szybkę realizację zamówień.

Artykuł partnera.

Dariusz Włosek
Więcej artykułów z kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann