18 kwietnia 2024, czwartek

Spróbuj pokochać jesień

Error!
No 'inofontresizer_widget' widget registered in this installation.

Jeżeli tylko nie pozwolisz sobie na niepotrzebną chandrę, i wypełnisz każdy dzień nowymi zadaniami możesz tą jesień wspominać później nawet z łezką w oku. Pamiętaj, że niedługo znów przyjdzie wiosna.

Tak naprawdę to jesienne miesiące mogą nam przynieść chwilę wytchnienia. Zaplanuj sobie dobrze jesień tak, by nie trzeba było z żalem stwierdzać, że był to czas stracony. Wyjedź gdzieś na weekend, choćby raz w miesiącu. Odwiedź miejsce, które już dawno chciałaś odwiedzić.

Postaraj się nie zapaść pod ziemię i wnieść do swojego domu trochę radości. Jesień nie musi być smutna. Kup światełka, i rozwieś je na komodzie albo nad łóżkiem. Zadbaj o to, by w domu wciąż były świeże kwiaty – nawet zimą znajdziesz w kwiaciarni takie odmiany, które mogą ozdobić twój dom a jednocześnie przynieść ze sobą trochę wiosny. Dobre nastawienie, to połowa sukcesu!

Jak przygotować się do jesieni fizycznie?

Jesień często niesie ze sobą różne choróbska. Dodatkowe witaminy się przydadzą. Oczywiście dalej warto jeść większą ilość warzyw i owoców. Sięgnij też po witaminę C, dzięki której nie straszne będą tobie żadne choroby. A żeby im zapobiegać, najlepiej zaopatrz się w sok malinowy, czy też z aronii – oczywiście z własnych zbiorów. To również sposób na to, by wypełnić sobie jesienny czas. Robienie zapraw.

Staraj się zaraz po wstaniu z łóżka rozciągnąć się, zjeść smaczne, i pożywne śniadanie z ciepłą herbatą i zaplanuj sobie dzień już wcześnie rano.  Pozwól sobie na czytanie książek – ale dopiero wtedy gdy zrobiłaś wszystko, co zaplanowałeś.

Niech chandra Cię nie dopadnie. Działaj 🙂

SJ
Więcej artykułów z kategorii

Dodaj komentarz