15 czerwca 2024, sobota

Spotkanie autorskie z Mądrą Babcią w Warszawie

Error!
No 'inofontresizer_widget' widget registered in this installation.

20 września podczas Nocy Księgarń z Azymutem - wielkiego święta księgarń i czytelników, odbędzie się spotkanie autorskie z najsłynniejszą babcią polskiego Internetu. Mądra Babcia odpowie na pytania jak być Babcią na miarę XXI wieku i w jaki sposób znaleźć wspólny język z wnukami epoki smartfonów? 

Beata Borucka (Mądra Babcia) ma misję pokazania i wzmocnienia roli babci w wychowywaniu dzieci, a także podpowiadania jak być nowoczesną, mądrą babcią. Patrzy na świat z humorem i dystansem. W jej życiu, książkach, czy fraszkach satyra przeplata się z refleksją, odwagą, a nawet buntem. Jako posiadaczka trojga wnucząt, w pewnej chwili zdała sobie sprawę z tego, jak dużą wiedzę daje jej sam wiek i doświadczenie zdobyte przez lata wychowywania własnej córki. Postanowiła podzielić się z innymi tym, co wie i przypomnieć wszystkim, że obeznanie, jakie daje wiek oraz wprawa w wychowywaniu dziecka, posiadają ogromną wartość. Została Mądrą Babcią. 

Drogie babcie, proponuję się trochę ubarwić i zaraz wzrośnie energia i samoocena. Życie zaczyna się po pięćdziesiątce, a wcześniej to były żarty! Idźmy z duchem czasu – komputer, tablet, Internet, aplikacje i inne cuda są do opanowania. Trzeba tylko zachować w sobie ciekawość świata i chęć do poznawania nowych rzeczy! –mówiła w wywiadzie dla portalu Polka 50 Plus.

Spotkanie autorskie z Mądrą Babcią Księgarnia Baczyńskiego w Warszawie ul. Żeromskiego 81, 01-882 Warszawa Godzina 21:30


SJ
Więcej artykułów z kategorii

Dodaj komentarz