18 kwietnia 2024, czwartek

Ile masz dziś w sobie Juniora? "Mazowsze Seniorom" w Kozienicach.

Error!
No 'inofontresizer_widget' widget registered in this installation.

Aktywni, zdrowi i sportowi seniorzy, na pikniku "Mazowsze Seniorom" w Kozienicach, pokazują jak można spędzać czas wolny w przesympatycznym towarzystwie i świetnej atmosferze. Co się działo? Kto występował? Zobaczcie sami!

Nasz prowadzący Grzegorz Heromiński sam postanowił przetestować atrakcje jakie przygotowano dla uczestników pikniku. Przysporzyło mu to nie lada kłopotu, ale jeszcze więcej przyjemności! Po za poprawiającymi nastrój aktywnościami można było też profilaktycznie zadbać o zdrowie, dowiedzieć się jaki mamy poziom cukru i zbadać nasze ciśnienie. Kto wie? Może niektórym uczestnikom wyregulowało się tętno? Bo brakowało im wcześniej ruchu lub kontaktu z pozytywnymi, życzliwymi ludźmi.

Międzynarodowy dzień bez samochodu ( 22 września ) można spędzać na różne sposoby. Jest to indywidualny wybór każdego, ale czy nie jest przyjemniej spędzić ten dzień aktywnie? Poznając nowych ludzi, biorąc udział w tańcach, śpiewach... Brzmi zachęcająco? O takich i wielu innych wydarzeniach można będzie się dowiedzieć wcześniej na naszej stronie www.seniorzyjuniorzy.pl, więc warto spojrzeć od czasu do czasu co się dzieje na Mazowszu, a nawet w całej Polsce!

SJ
Więcej artykułów z kategorii

Dodaj komentarz