24 lipca 2024, środa

Po dużo śmiechu i zabawy! Do Mrozów zapraszamy!

Error!
No 'inofontresizer_widget' widget registered in this installation.

Po ostatniej Senioriadzie w Soczewce przyszedł czas na kolejną! Tym razem w Mrozach. Choć nazwa nie wskazuje to uczestnicy na temperaturę nie narzekali. Ich uwagę przyciągnęło pyszne jedzenie i mnóstwo aktywnych wyzwań, z którymi każdy mógł się zmierzyć.

Ta Senioriada miała miejsce 15 września 2018 r. Był to idealny czas na kolejny wspólnie spędzony dzień dla stałych uczestników, którzy nie mogą doczekać się kolejnego spotkania takich jak np. Kobyłkowski Klub Seniora, który odznaczał się kreatywnością i zgranym zespołem.  Świetną okazję do ruchu znaleźli tam także wszyscy, którzy chcieli spróbować swoich sił lub zaliczyć kolejny udany trening nordic walking. Jak się okazuję wystarczą chęci i wtedy nawet złamane biodro w przeszłości nie stanowi wymówki 😉

Zintegrować można się chyba jednak najlepiej przy wspólnej zabawie. Tańce i śpiewy mogłyby nie mieć wtedy końca. Nawet Ci najbardziej wstydliwi odnajdywali się w takich formach spędzania czasu, ponieważ nie da się ukryć ile to przynosi radości.

Do następnego razu! Życzymy dużo uśmiechu!

SJ
Więcej artykułów z kategorii

Dodaj komentarz