13 kwietnia 2024, sobota

Projekt "Razem pod prąd"

Error!
No 'inofontresizer_widget' widget registered in this installation.

W nowym roku akademickim 2019/2020 Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającym przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach odbywać się będzie międzypokoleniowy projekt "Razem pod prąd" , który zakłada m.in. artystyczną współpracę młodzieży i seniorów. Uczestników różnych pokoleń będziemy mogli zobaczyć we wspólnych działaniach teatralnych i tanecznych oraz na zajęciach z rękodzieła artystycznego i warsztatach psychologicznych. Odbędzie się także kilka wykładów otwartych dla seniorów.

Choć większość zajęć w ramach projektu zacznie się jesienią, to już 28 sierpnia 2019 r. o godz. 12:00 w Sali Białej MOK będzie miał miejsce wykład z zakresu psychologii p. Wiesławy Chaleckiej Co to znaczy zdrowy duch? W czasie wykładu usłyszymy o tym jaki wpływ na naszą kondycję psychiczną ma realizacja pasji i dlaczego w każdym wieku warto inwestować zarówno w swoje ciało, jak i ducha. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Wiesława Chalecka – Psycholog, psychoterapeuta, mediator sądowy i wykładowca, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Psychoterapii „Intra” w Warszawie.

Projekt realizowany przez Fundacja DONUM dofinansowany ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

SJ
Więcej artykułów z kategorii

Dodaj komentarz