15 czerwca 2024, sobota

Pierwsza Międzypokoleniowa Sesja Dialogowa

Error!
No 'inofontresizer_widget' widget registered in this installation.

28 listopada w Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie” odbyła się pierwsza Międzypokoleniowa Sesja Dialogowa. Zaproszenie do udziału w sesji przyjęli przedstawiciele Młodzieżowej Rady Warszawy oraz Warszawskiej Rady Seniorów.

https://www.facebook.com/camnowolipie

Jak budować dialog międzypokoleniowy? Jakie płyną korzyści z rozwijania relacji międzypokoleniowych? Co sprzyja dialogowi między generacjami? Na te i inne pytania uczestnicy próbowali wspólnie znaleźć odpowiedź. Opowiedzieli o swoich skojarzeniach z dialogiem i międzypokoleniowością, a także podzielili się własnymi doświadczeniami związanymi z rozwijaniem idei społeczeństwa dla wszystkich pokoleń w środowiskach lokalnych.

Budowanie współpracy międzypokoleniowej stanowi odpowiedź na potrzeby zarówno osób starszych, jak i młodzieży. Przedstawiciele dwóch Rad wspólnie próbowali odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób rozwijać oraz jak stworzyć warunki międzypokoleniowych działań w Warszawie. Moderatorką spotkania była Pani Iwona Kozieja, konsultant i facylitator dialogu.

https://www.facebook.com/camnowolipie
https://www.facebook.com/camnowolipie
https://www.facebook.com/camnowolipie
SJ
Więcej artykułów z kategorii

Dodaj komentarz