fbpx
12 sierpnia 2020, środa

Warszawa

Prognoza 12 sierpnia 2020
dzień
 

Przeważnie słonecznie
27°C
Wiatr w porywach: 5 m/s
noc
 

Częściowo pochmurno
13°C
Wiatr w porywach: 2 m/s
 

Pierwsza Międzypokoleniowa Sesja Dialogowa

28 listopada w Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie” odbyła się pierwsza Międzypokoleniowa Sesja Dialogowa. Zaproszenie do udziału w sesji przyjęli przedstawiciele Młodzieżowej Rady Warszawy oraz Warszawskiej Rady Seniorów.

https://www.facebook.com/camnowolipie

Jak budować dialog międzypokoleniowy? Jakie płyną korzyści z rozwijania relacji międzypokoleniowych? Co sprzyja dialogowi między generacjami? Na te i inne pytania uczestnicy próbowali wspólnie znaleźć odpowiedź. Opowiedzieli o swoich skojarzeniach z dialogiem i międzypokoleniowością, a także podzielili się własnymi doświadczeniami związanymi z rozwijaniem idei społeczeństwa dla wszystkich pokoleń w środowiskach lokalnych.

Budowanie współpracy międzypokoleniowej stanowi odpowiedź na potrzeby zarówno osób starszych, jak i młodzieży. Przedstawiciele dwóch Rad wspólnie próbowali odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób rozwijać oraz jak stworzyć warunki międzypokoleniowych działań w Warszawie. Moderatorką spotkania była Pani Iwona Kozieja, konsultant i facylitator dialogu.

https://www.facebook.com/camnowolipie
https://www.facebook.com/camnowolipie
https://www.facebook.com/camnowolipie
SJ
Więcej artykułów z kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann