fbpx
30 września 2023, sobota

The Weather


Prognoza
Dzień
 

Wiatr w porywach:
noc
 

Wiatr w porywach:
 

Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu. Otwarcie Klubu Seniora w Siedlcach

22 stycznia, miało miejsce uroczyste otwarcie Klubu Senior+. Koło Gospodyń Wiejskich będzie prowadzić zajęcia dla osób starszych, które mają ukończone 60 lat i nie są aktywne zawodowo. Oferta klubu jest naprawdę imponująca. Jakie niespodzianki dla przybyłych gości przewidzieli organizatorzy?

Otwarcie Klubu Senior+ w Siedlcach było połączone z II Forum Seniorów Gminy Korzenna. Uroczystość miała miejsce 22 stycznia 2020 roku, w dzień szczególny dla dziadków, którzy dziś obchodzą swoje święto. Spotkanie rozpoczął wójt gminy, Leszek Skowron, który skierował słowa uznania do seniorów, a także podziękował sympatykom klubu za okazane wsparcie i przybycie na wydarzenie. Przemawiali także zaproszeni goście.

Dyskutowano o remoncie i adaptacji budynku Domu Kultury oraz o prowadzonych w nim działaniach. Uczestnicy wydarzenia wspólnie zwiedzali odrestaurowany obiekt. Podczas otwarcia Klubu Senior+ wystąpili seniorzy, którzy przygotowali namiastkę programu artystycznego. Po wszystkim goście udali się na poczęstunek. 

Zajęcia w klubie będą odbywały się trzy razy w tygodniu. Seniorzy będą mogli pogłębiać swoją wiedzę podczas zajęć edukacyjnych i kulturalno-oświatowych, a także zadbać o zdrowie dzięki zabiegom fizjoterapeutycznym i wyjazdom na basen, które również znalazły się w ofercie klubu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na najbliższy rok przewidziano też wiele spotkań okolicznościowych, podczas których seniorzy będą wspólnie świętować. 

k.kos@sadeczanin.info, fot. UG Korzenna 

SJ
Więcej artykułów z kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann