fbpx
30 września 2023, sobota

The Weather


Prognoza
Dzień
 

Wiatr w porywach:
noc
 

Wiatr w porywach:
 

„Mazowiecka Lady D im. Krystyny Bochenek”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej „Mazowiecka Lady D im. Krystyny Bochenek” pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.

Tytuł Lady D. jest skrótem angielskiego wyrażenia Lady Disabled (Dama Niepełnosprawna). Celem konkursu jest uhonorowanie kobiet wnoszących istotny wkład w różne dziedziny życia społecznego oraz promocję ich postaw na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnościami. Zwiększenie świadomości społecznej na temat wkładu kobiet z niepełnosprawnościami w rozwój gospodarczy 
i społeczny, oraz wyróżnienie działalności osób szczególnie aktywnych w realizację powyższych celów na terenie województwa mazowieckiego. Konkurs składa się z sześciu kategorii, z której zostanie wyłoniona jednak laureatka. Kategorie „Dobry start”, „Kultura i Sztuka”, „Sport”, „Życie Społeczne”, „Życie Zawodowe”, skierowane są do kobiet niepełnosprawnych działających w tych obszarach. Ostatnia kategoria „Przyjaciółka Niepełnosprawnych” skierowana jest do kobiet pełnosprawnych, które podejmują działania na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnościami. 
Z każdej z ww. kategorii zostanie wyłoniona jedna laureatka.

Kandydatki można zgłaszać 
od 15 czerwca 2019 r do 31 lipca 2019 r.
Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie
http://mcps.com.pl/…/konkurs-mazowiecka-lady-d-im-krystyny…/

SJ
Więcej artykułów z kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann