fbpx
3 lipca 2020, piątek

Warszawa

Prognoza 3 lipca 2020
dzień
 

Przeważnie pochmurnie, burze
24°C
Wiatr w porywach: 4 m/s
noc
 

Przeważnie czysto
13°C
Wiatr w porywach: 3 m/s
 

Dzieci z przedszkola w Wieniawie odwiedziły seniorów w Domu "Wigor – Senior +" w Komorowie

Seniorzy z Dziennego Domu "Wigor – Senior +" w Komorowie długo nie zapomną tego dnia. Niedawno z wizytą zjawiły się u nich dzieciaki grupy „Smerfy” Przedszkola Publicznego w Wieniawie.

https://echodnia.eu/

Mali goście przybyli z wychowawczynią Magdaleną Włodarczyk i Karoliną Hatała z życzeniami z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały scenkę "Narodził się Pan" oraz przygotowały występ artystyczny, aby poprzez recytację wierszy i śpiew pokazać jak ważną osobą w życiu każdego dziecka jest babcia i dziadek.

Seniorzy byli zachwyceni występem przedszkolaków z grupy „Smerfy”. Gromkie brawa, które spływały na każdego małego aktora dodawały odwagi, pewności siebie oraz wywoływały uśmiech na twarzach dzieci. Poza zdolnościami aktorsko – wokalnymi dzieci rozwijały również umiejętności emocjonalne i społeczne, a seniorzy poczuli się potrzebni i choć na chwilę mogli zapomnieć o swoich chorobach.

Muzyka, słowa wierszy, piosenek, kolęd i pastorałek sprawiły, iż seniorzy sami ruszyli ze śpiewem. Po raz kolejny udowodnili, że wiek nie ma znaczenia, liczy się uśmiech i dobre towarzystwo, a tego w Domu " Wigor - Senior +" nie brakuje. Występ dzieci zakończyły długie i głośne brawa, a wspólne zdjęcia uwieczniły mile spędzone chwile.

https://echodnia.eu/

Dzieci, chcąc aby ten dzień zapadł Seniorom na długo w pamięci podarowały własnoręcznie zrobione upominki podczas zajęć w przedszkolu. W podziękowaniu za odwiedziny i piękny występ Seniorzy przygotowali dla dzieci słodki upominek. Było dużo słodyczy, a wszystko okraszone magią tego wyjątkowego dnia.

https://echodnia.eu/

Źródło: https://echodnia.eu/

SJ
Więcej artykułów z kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann