18 kwietnia 2024, czwartek

Delikatność jest silna - bądź dżentelmenem.

Error!
No 'inofontresizer_widget' widget registered in this installation.

Nie naśladuj ludzi hałaśliwych, którzy skupiają się na „pozornej” sile. Bądź silny, ale w sposób subtelny – siła musi znajdować się pod kontrolą.

Bądźmy szczerzy: wielu ludzi sądzi, że łagodność nie zajmuje wysokiego miejsca na liście najważniejszych męskich cech. Chcemy być twardzi, silni, chcemy być prężni. Chcemy posiadać różne cechy – byle tylko nie delikatność. Wygląda na to, że większość mężczyzn uważa, iż jest ona cechą zbyt łagodną, a wręcz kobiecą.

Delikatność jest silna
Delikatność jest kontrolowaną siłą. Jeśli byłeś kiedykolwiek w siłowni na treningu, to wiesz, że są tam chudzielce, którzy próbują podnieść sztangę cięższą niż są w stanie udźwignąć – po to, aby w końcu z hałasem upuścić ciężar. Podziwu tym nie wzbudzają. Mięśni także w ten sposób nie wyrabiają.

Z drugiej strony, mamy tych mięśniaków, przypominających swojskich Hulków. Oni nie robią hałasu. Są w stanie udźwignąć 150 kilogramów, mechanicznie wykonać ćwiczenia i delikatnie odstawić ciężar. Dlaczego? Ponieważ posiadają prawdziwą siłę, a dzięki niej – pełną kontrolę. Mięczak upuści każdy ciężar, bo nie zna prawdziwej siły, która pozwala mężczyźnie znieść wszystko.

Bądź silny, bądź łagodny Całkiem możliwe, że dla większości mężczyzn tego rodzaju pomysł jest nie do przyjęcia. I właśnie z tego powodu musimy delikatność w sobie pielęgnować – ćwicząc! Zacznij łagodnieć w gronie rodziny i przyjaciół. Kontroluj swoje emocje i bądź cierpliwy. Zajmie ci to wiele czasu i wysiłku, ale się w końcu opłaci.

Nie bądź słoniem w składzie porcelany. Kiedy następnym razem zechcesz pokazać swoją siłę, bądź dżentelmenem.

Znacie prawdziwych mężczyzn, którzy są dzielni, silni i delikatni? Czy delikatność rzeczywiście należy do cech męskich?

źródło: Portal PCh24.pl Polonia Christiana

SJ
Więcej artykułów z kategorii

Dodaj komentarz