13 kwietnia 2024, sobota

BEZPŁATNE KURSY KOMPUTEROWE DLA SENIORÓW

Error!
No 'inofontresizer_widget' widget registered in this installation.

Fundacja Age Hub w partnerstwie z Fundacją Zaczyn zapraszają na bezpłatne zajęcia komputerowe dla warszawskich seniorów.
W tym roku stworzyli nowoczesną pracownię w samym centrum Warszawy – tuż przy stacji metra Świętokrzyska. Kursy prowadzą również w innych lokalizacjach. Zapraszamy do zapisywania się na zajęcia. Grupy ruszają we wrześniu i na początku października 2019 r.!

Często zadawane pytania:

 1. Czy kurs jest dla mnie?
  TAK! Niezależnie od tego, czy jesteś zupełnie początkujący czy masz już doświadczenie z komputerem. Oferujemy kursy na dwóch poziomach, tworząc grupy początkujące oraz średnio zaawansowane.
 2. Jak długo trwa kurs i jak często odbywają się zajęcia?
  Kurs trwa 10 tygodni, a zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.
 3. Czy ponoszę jakieś opłaty?
  NIE! Kurs jest całkowicie bezpłatny, uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów.
 4. Czy na zajęcia muszę przynieść swój komputer?
  NIE! Nasze pracownie wyposażone są w komputery oraz niezbędny sprzęt. Każdy z uczestników otrzymuje od nas również podręcznik. Na zajęcia wystarczy przyjść z uśmiechem i chęcią do nauki.
 5. Gdzie i kiedy odbywają się zajęcia?
  Systematycznie uruchamiamy kolejne grupy kursowe, najbliższe rozpoczynają naukę w ostatnim tygodniu września. Sprawdź, gdzie są jeszcze dostępne miejsca!


ZAPISY:
tel: 502 513 775
email: kontakt@agehub.pl


Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych.

SJ
Więcej artykułów z kategorii

4 comments on “BEZPŁATNE KURSY KOMPUTEROWE DLA SENIORÓW”

Dodaj komentarz