24 czerwca 2024, poniedziałek

95. Mistrzostwa Polski seniorów w lekkiej atletyce w Radomiu

Error!
No 'inofontresizer_widget' widget registered in this installation.

Pełną parą idą przygotowania do mistrzostw Polski seniorów w lekkiej atletyce, które odbędą się w dniach 23-25 sierpnia w Radomiu na stadionie przy ulicy Narutowicza 9. W mistrzostwach wystartuje około 600 lekkoatletów, w tym kilkunastu reprezentantów ZTE Radom.

Mistrzostwa będą trwać trzy dni, rozpoczną się w piątek, 23 sierpnia, a zakończą w niedzielę, 25 sierpnia.

- Praca, praca i jeszcze raz praca. Cały sztab ludzi czuwa nad organizacją imprezy. Wszystko jak na razie przebiega zgodnie z harmonogramem - mówi Artur Błasiński, trener lekkoatletów, a także koordynator zawodów.

Dyrektor imprezy, Mateusz Tyczyński zaznacza, że to ogromne przedsięwzięcie. - Przygotowania przebiegają zgodnie z planem. Generalnie uważam, że jesteśmy dobrze przygotowani i ta impreza będzie stała naprawdę na wysokim poziomie organizacyjnym i myślę, że będziemy mogli być z niej dumni. To chyba największa impreza sportowa w historii Radomia. Ogromne przedsięwzięcie, w którym weźmie udział kilkuset zawodników i trenerów. Setki tysięcy złotych, które poszły na jej organizację, ale i promocję. Promujemy się nie tylko bardzo mocno w Radomiu, ale też w Kielcach, Lublinie, Łodzi, a za chwilę również w Warszawie. Takie wyzwania są fajne i warto je podejmować - mówi Mateusz Tyczyński, dyrektor kancelarii prezydenta Radomia.

ZTE Radom reprezentować będzie kilkunastoosobowa reprezentacja na czele z aktualną mistrzynią Polski seniorek na 200 metrów, Martyną Kotwiłą.

Źródło: https://echodnia.eu

SJ
Więcej artykułów z kategorii

Dodaj komentarz