fbpx
25 września 2023, poniedziałek

Failure notice from provider:
Connection Error:http_request_failed

84-latek z Japonii podbija serca internautów

Nigdy nie jest za późno, by zacząć realizować swoje pasje lub próbować czegoś nowego. Silver Tetsuya wie o tym doskonale. Ma 84 lata, super stylówkę i prawie 40 tysięcy obserwujących na Instagramie. Zastanawiacie się dlaczego? Wystarczy na niego spojrzeć!

https://www.instagram.com/slvr.tty/

Silver Tetsuya jest emerytowanym nauczycielem z japońskiej miejscowości Akita. 84-latek przeżywa właśnie drugą (albo trzecią czy czwartą) młodość dzięki swojemu kreatywnemu wnuczkowi. Na Instagramie staruszka pojawiają się co chwilę nowe zdjęcia z dobrymi stylizacjami. Całości dopełniają naprawdę ciekawe scenerie.

https://www.instagram.com/slvr.tty/

Naoya Kudo (wnuczek Silvera) pomaga mu tworzyć niecodzienne stylówki i robi zdjęcia. Dziadkowy Instagram bardzo szybko się rozrasta. Pierwsze zdjęcia pojawiły się tam ledwie tydzień temu. W trakcie pisania tego artykułu Tetsuya ma ponad 37 tysięcy obserwujących! Sam staruszek nazywa ich swoimi uczniami.

Zdjęcia spotykają się z bardzo miłymi reakcjami. Ludzie zachęcają Silvera do dalszego działania. Mamy szczerą nadzieję, że ”dziadek” czerpie z tego dużą przyjemność i życzymy mu dalszej pogody ducha. Świetna robota!

https://www.instagram.com/slvr.tty/

Żródło: https://pawelzieminski.fotoblogia.pl/

SJ
Więcej artykułów z kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann