18 kwietnia 2024, czwartek

75-letnia babcia kulturystyki koreańskiej

Error!
No 'inofontresizer_widget' widget registered in this installation.

75-letnia babcia z Korei Południowej udowadnia, że ​​wiek to tylko liczba, ponieważ zdobywa nagrody w zawodach kulturystycznych.

YouTube / Mark 1333

Zdjęcia Lim Jong So stały się popularne w mediach społecznościowych po zdobyciu drugiego miejsca w konkursie kulturystycznym, według Koreaboo.

Urodzona w 1944 r. Lim zawsze lubiła aktywność w młodości, ale podobno zaczęła ćwiczyć z wiekiem ze względów zdrowotnych.

„Lubię ćwiczyć, więc uprawiałam aerobik przez 35 lat, ale musiałam przestać” - powiedziała. „Nie byłem w stanie chodzić prawą nogą i w ramach leczenia zacząłem chodzić na siłownię w maju ubiegłego roku”.

YouTube / Mark 1333

Dzięki regularnym ćwiczeniom była w stanie wyrzeźbić swoje ciało i wziąć udział w konkursie z kobietami w przedziale wiekowym +30. Nie było osobnej kategorii dla kobiet w jej wieku.

Lim mówi, że osiągnięcie sukcesu wymaga pewności siebie i desperacji. Namawiała także wszystkich, by gonili za swoimi marzeniami, bez względu na wiek.

„Każdy ma marzenia. Ale jeśli porzucisz te marzenia z powodu starości, życie stanie się zbyt pozbawione sensu - dodała. „Jeśli rzucisz wyzwanie swoim marzeniom pomimo starzeniu, wierzę, że będziesz mógł prowadzić wspaniałe życie w pozostałym czasie.”

SJ
Więcej artykułów z kategorii

Dodaj komentarz