15 czerwca 2024, sobota

60-latki podbijają Instagram

Error!
No 'inofontresizer_widget' widget registered in this installation.

W każdym wieku można być piekną. Te seniorki to udowadniają. Choć dawno skończyły 60 lat podążają za najnowszymi trendami mody, eksperymentują z ubraniami, strukturami, są aktywne na portalach społecznościowych i świetnie im to wychodzi. Sprawdźcie sami!

W sieci pojawia się wiele pięknych, młodych kobiet w mniej lub bardziej odważnych stylizacjach. To jest dla nas normą. Jednak na Instagramie obserwujemy coraz większą aktywność pań po 60-tym roku życia co naszym zdaniem jest super! Seniorki udowadniają, że też mają coś do powiedzienia, że mogą być piękne również jako bardziej dojrzałe kobiety.

Accidental Icon to pseudonim 64-letniej profesorki Lyn Slater i jednocześnie blogerki modowej. Jak stwierdza na swoim blogu swoją przygodę z pisaniem zaczęła dlatego, że miała problem ze znalezieniem blogu lub magazynu, kótry oferowałby nowoczesną, inteligentną i miejską estetykę. Jak wspomina, kobiety takie jak ona nie są sławne, ale są kreatywne, inteligentne, zaangażowane w życie społeczne i również chcą wyrazić siebie. Blogerkę na jej profilu na Instagramie śledzi ponad 500 000 followersów, a każda jej stylizacja cieszy się ogromną aprobatą.

Accidental Icon,  64-letnia pani profesor Lyn Slater i jednocześnie blogerki modowej.
fot. www.instagram.com/iconaccidental
fot. www.instagram.com/iconaccidental
fot. www.instagram.com/iconaccidental

Saramaijewels to kolejna seniorka, bardzo aktywna na Instagramie. Pod tym pseudonimem kryje się Sarah James Adams 63-letnia projektantka biżuterii, a od niedawna również blogerka. Początkowo konto na Instagramie powstało dla promowania biżuterii jej autorstwa, ale teraz kobieta publikuje swoje stylizacje i piękne zdjęcia. 

fot. www.instagram.com/saramaijewels
fot. www.instagram.com/saramaijewels
SJ
Więcej artykułów z kategorii

Dodaj komentarz